Mycí linka

po-pá 7:00-19:30

Portálová mycí linka TB 42 firmy Kärcher pro automatické čištění užitkových vozidel je nejvhodnější pro nejrůznější velikosti vozidel - od malých dodávek přes autobusy až k nákladním automobilům.

Popis a funkce mycí linky

Dva páry světelných závor pro lepší snímání kontur se přitom spolehlivě postarají o přesný průběh mytí, bezpečně rozpoznají nejrůznější provedení (spojlery, nakládací rampy, nejrůznější typy a umístění venkovních zrcátek).

Tyto mycí linky jsou s maximální šířkou mytí 2,90 m a maximální výškou mytí 4,25 m vybaveny pro mnoho různých typů vozidel a přesto zůstávají variabilní. Tříkartáčový portál Vás mimo to přesvědčí i svým uživatelským komfortem. K tomu patří i individuálně volitelné mycí programy pro různé stupně znečištění stejně jako rozvodné skříně pro rozvod vody, elektriky a médií, které jsou snadno přístupné zpředu. V této mycí lince je možné mýt jak užitková vozidla (nákladní, autobusy, dodávky, návěsy, přívěsy, vozidla s americkým profilem atd.) tak i některá vozidla osobní. Specialitou je i tlakové spodní mytí. Naše mycí linka má pracovní délku 21m, takže se do spolehlivě vejdou všechna vozidla, včetně kloubových autobusů.

Všechny možnosti naší mycí linky je možné využít po konzultaci s odborně proškolenou obsluhou.

Kontakty: Ing.Jan Vydra    +420 737 229 612;  Josef Kollman    +420 737 229 420

Ceník mycí linky platný od 1.srpna 2020 ke stažení: ZDE