Kontakty

Provozovna - Servis - areál ČSAD Mělník, a.s. K přívozu 2604/23, 276 78 Mělník

Spojovatelka tel: +420 315 670 170

Vedení společnosti

Funkce Jméno a příjmení Telefon Mobilní telefon E-mail
CEO Ing. Miloslav Studenovský 315 670 174 studenovsky@csad-me.cz
Fin. ředitel Ing. Miroslav Dvořák 315 670 174 dvorak@csad-me.cz
Ředitel Ing. Vladislav Olejár 315 671 080 +420 737 229 550 olejar@sdt-me.cz

Servis návěsů a přívěsů

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Ved. servisu Petr Kučera 315 671 070 +420 737 229 461 kucera@sdt-me.cz
Hlavní technik Michal Kosák 315 671 070 +420 737 229 725 kosak@sdt-me.cz
Technik servisu Michal Suchan 315 671 070 +420 737 229 409 suchan@sdt-me.cz
TESCO SK Jan Mareček (marecek@sdt-me.cz) +420 737 229 744 dcbeckov@sdt-me.cz

Sklad a prodej ND pro návěsy a přívěsy

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
skladník Michal Matějovský (matejovsky@sdt-me.cz) 315 671 070 sklad@sdt-me.cz
skladnice Monika Kosáková (kosakova@sdt-me.cz) 315 671 070 sklad@sdt-me.cz

Fakturace

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Eva Kučerová 315 671 070 kucerova@sdt-me.cz

Diagnostika

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Tomáš Ligenza +420 737 229 626 ligenza@sdt-me.cz

Servis BUS a mycí linka

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Ved. servisu Martin Bernard +420 737 229 568 bernard@sdt-me.cz
Mistr servisu Josef Balogh +420 737 229 690 balogh@sdt-me.cz

Servis nákladních a užitkových vozidel a PNEU servis

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Ved. servisu Martin Bernard +420 737 229 568 bernard@sdt-me.cz
Mistr servisu Josef Balogh +420 737 229 690 balogh@sdt-me.cz

Sklad a prodej náhradních dílů pro BUS, nákladní a užitková vozidla

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Ved. skladu Jana Šilhánková +420 737 229 417 silhankova@sdt-me.cz
Markéta Pokorná +420 737 229 614 pokorna@sdt-me.cz

Správa majetku, investice, PHM, mycí linka

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Prov. ředitel Ing. Jan Vydra +420 737 229 612 vydra@sdt-me.cz
Ved. údržby Josef Kollman +420 737 229 420 kollman@sdt-me.cz

Provozovna - Servis - Stará Boleslav: U přístavu 811, 250 01; Brandýs n/Labem-Stará Boleslav

Servis BUS

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Mistr servisu David Lankaš +420 737 229 624 lankas@sdt-me.cz

Sklad a prodej ND BUS

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Ved. skladu Martin Hrstka (hrstka@sdt-me.cz) +420 737 229 702 skladb2sb@sdt-me.cz
Skladník Petr Novák sklad2sb@sdt-me.cz

Skladování a logistika

Funkce Jméno a příjmení Mobilní telefon E-mail
Ved. skladů Tomáš Roudnický +420 737 229 777 roudnicky@sdt-me.cz